W dniu 12.09.2015 wśród działkowców obecnych na festynie z okazji „Dnia Działkowca” została przeprowadzona ankieta.

Poniżej prezentuję wyniki ankiety oraz propozycje jakie złożyli działkowcy:

  1. Czy odpowiada Tobie taka forma „Dnia Działkowca” ?:

TAK – 19,

NIE – 9,

Nieważny – 1,

  1. Czy byłbyś skłonny zapłacić więcej gdyby oferta była bogatsza ?:

TAK – 21,

NIE – 8,

Inne: tak ale bez przesady,

  1. Co byś chciał zmienić w obchodach „Dnia Działkowca” :

Lepszy zespół – 8;

Dłuższy czas gry orkiestry – 2;

Piwo, kiełbaski – 9;

D.J. – 2;

Zabawy dla dzieci – 1;

Wódka, Striptiz – 1

 

Jak widać z powyższych odpowiedzi 2/3 działkowców była zadowolona z takiej formy organizacji festynu, a większa część osób była by skłonna dopłacić, gdyby oferta przygotowana na festyn była bogatsza.

Co do propozycji to znaczna część osób zadeklarowała, że chciała by lepszego zespołu (pragnę poinformować, że ankieta została przeprowadzona w początkowej części festynu, natomiast to co działo się później świadczy o dobrej zabawie większości działkowiczów przebywających na festynie). Nic nie stoi na przeszkodzie aby w przyszłości skorzystać z innej oprawy muzycznej (D.J. lub inny zespół muzyczny) poleconej przez działkowiczów.

Padła propozycja aby zostały zorganizowane zabawy dla dzieci. Pragnę poinformować, że zarząd przygotowuje się do organizacji „Dnia Małego Działkowca 2016” zorganizowany w okolicach czerwca. Czy tego typu impreza dojdzie do skutku zależy od możliwości finansowych ogrodu, Państwa zainteresowania i zaangażowania przy organizacji festynu dla najmłodszych.

Ostatnia propozycja jest możliwa do realizacji pod warunkiem, że działkowcy wykażą takie zainteresowanie oraz będą skłonni za to wszystko zapłacić (zarząd nie może opłacać tego typu atrakcji, natomiast jeżeli będzie taka wola działkowiczów, zarząd dołoży wszelkich starań aby tego typu atrakcje zagościły na naszych festynach).